Scroll Top

Comdata Ailesinin Hayvan Sevgisi

Evden çalışmanın artmasıyla birlikte, daha fazla insan tüm gününü köpekleriyle birlikte geçiriyor. Uzaktan çalışmak, özellikle iş arkadaşınız olarak bir köpeğiniz olduğunda keyifli bir çalışma ortamı yaratır. 

Güne kediniz ile oynayarak veya köpeğinizi yürüyüşe çıkararak başlamak bilgisayar başına oturduğunuzda daha keyifli ve motive bir şekilde çalışmaya başlamanızı sağlayacaktır. Köpeğinizi yürüyüşe çıkarmak köpeğinizin fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığı için de çok faydalıdır.

Comdata ailesi olarak evcil hayvanlara değer veriyor ve evcil hayvan sahiplenmeniz için sizleri her zaman destekliyoruz. Sosyal medya hesaplarımızda başlattığımız “Çalışırken evcil hayvanlarınız ile fotoğrafınızı çekin ve [email protected] adresine gönderin. En çok oy alan fotoğrafın sahibi 1 aylık mama kazansın. 😍 “yarışmamıza katılmayı unutmayın. 😊

Almanca iş ilanları, Flemenkçe iş ilanları arayışındaysanız sizin için sunduğumuz kariyer fırsatlarını https://comdatakariyer.com/kariyer/ üzerinden inceleyebilirsiniz.