Scroll Top

Çağrı Merkezi Sektöründe İstikrarlı Büyümemizi Sürdürüyoruz

Almanya, İsviçre ve Avusturya pazarlarındaki markalara Almanca ve Flemenkçe müşteri hizmetleri sunmak için İzmir’de sekizinci lokasyonumuzu hizmete açtık. İzmir Konak bölgesinde 1400 metrekare alana kurulu olan ofisimiz ile çağrı merkezi sektöründe mükemmel bir çalışan deneyimi ve müşteri memnuniyeti sunmayı amaçlıyoruz. 

Genel Müdürümüz Yasin Uslu, Comdata Group Dijital Dönüşüm ve Entegrasyon Başkanı Patrice Mazoyer ve Üst Düzey Yöneticilerin katılıdığı tören ile İzmir lokasyonumuzun açılışını, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdik. İlk etapta 100 kişiye istihdam sağlayan operasyonumuzun önümüzdeki 2 yıl içinde 500 çalışana ulaşmasını hedefliyoruz.

Genel Müdürümüz Yasin Uslu, İzmir özelindeki yatırım planları hakkında şunları söyledi: “Müşteri deneyimi alanında 5000 çalışanımızla, 7 ilde, 80’in üzerinde çok değerli markaya hizmet sunuyoruz. Ar-Ge Merkezi çalışmalarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik güncel, teknolojik geliştirmeleri devreye alıyoruz. Son iki yıldır iş hedeflerimizi farklı bir kulvara taşıyarak; özellikle Almanya, İsviçre ve Avusturya pazarlarına yabancı dilde hizmet sunmaya başladık. İzmir’e bu alanda yatırım yapmaktan dolayı son derece gururluyuz. Bugün İzmir’de çağrı almaya 100 çalışma arkadaşımızla başladık. Bu bizim için önemli bir adım” diyerek Comdata olarak amacımızın near-shore hizmetlerde büyük başarılara imza atmak ve Türkiye’nin bu alanda tercih edilirliğini artırmak olduğunu söyledi.

Comdata’nın Türkiye’deki yatırımlarını değerlendiren Genel Müdürümüz Yasin Uslu, “İş süreçleri ve dış kaynak hizmetlerinde (BPO) sektör liderleri arasında yer alan Comdata, hem Türkçe hem de yabancı dilde hizmet konusunda deneyimli bir ekibe sahip. Şirketimiz 2021’de %50 büyüme ivmesi yakaladı. 2022’de %75 büyüme hedefine doğru ilerliyoruz” dedi. Almanca ve Flemenkçe gibi yabancı dillerde hizmet ile yakaladığımız müşteri memnuniyetine de değinen Genel Müdürümüz, sözlerine “Büyüme potansiyelimizi dikkate alarak, near-shore alanında yatırımlarımıza hız verdik. Comdata Group’un 21 ülkede 30 dilde hizmet tecrübesi de bizlere ışık tutuyor. Almanca bilen çalışan kitlesi, bizim için değerli. Almanca bilen, müşteri deneyimi alanında kurumsal bir şirkette kariyer yapmak isteyen ve çalışmaya istekli arkadaşlarımızı Comdata’ya bekliyoruz.” dedi.

Almanca iş ilanları, Flemenkçe iş ilanları arayışındaysanız sizin için sunduğumuz kariyer fırsatlarını https://comdatakariyer.com/kariyer/ üzerinden inceleyebilirsiniz.