Scroll Top

Almanya’dan Türkiye’ye Kesin Dönüşteki Çekinceler Neler?

Almanya’da yaşayanların hep aklında olan bir konu Türkiye’ye kesin dönüştür. Almanya’dan Türkiye’ye dönüş yapmak istemenin sebebi birçok farklı sebep olabilir. Kesin dönüş yapmak isteyenlerin bazı çekinceleri oluyor. Bunlardan bazılarını sizin için yanıtlamaya çalıştık.

Almanya’dan Türkiye’ye kesin dönüş yapanların en büyük çekincesi ekonomik durumlardır.

Fakat Almanca bilerek Türkiye’de kolayca ve hızlıca iş bulma şansınız çok yüksektir. Comdata iş ilanlarına başvurarak Türkiye’ye kesin dönüş yapmaya karar verirseniz Almanya’dan Türkiye’ye Taşınma Desteği ile sizin her zaman yanınızdayız. Peki bu taşınma desteği neleri kapsıyor?

  • Almanya’dan Türkiye’ye uçakla ulaşım desteği
  • Emlakçı komisyonu ve depozito ödemesi
  • Otelde 15 gün konaklama desteği
  • 2 aylık kira tutarınca nakit desteği

Türkiye’deki sosyal hayata alışma süreci de Türkiye’ye dönüşteki çekincelerinizden biri olabilir. Türkiye’ye dönüşünüzde dili ve Türk kültürünü bilmeniz sosyal hayata ve çevreye hızlıca uyum sağlamanıza olanak sağlayacaktır.

www.comdatakariyer.com’da bulunan ilanlarımıza Almanca veya Flemekçe Müşteri temsilcisi olmak için başvur. Almanya’dan Türkiye’ye uçak biletin, ilk 15 gün otel konaklaman, yeni evinin komisyonu ve depozitosu ve ilk 2 ay kiranı biz ödeyelim!