Scroll Top

Almanca Bilenler Hangi Şehirlerde İş Bulabilir?

İstanbul, İzmir, Samsun, Konya, Kayseri, Eskişehir, Bursa ve Mardin olmak üzere, 8 ilde, 8 farklı lokasyonda hizmet veriyoruz.

İstanbul

Tarihi, boğazı, nostaljik binaları ve güzel semtleriyle İstanbul gözbebeği bir şehrimiz.Tercih edilirliği ile gün geçtikçe artan nüfus sebebiyle İstanbul’da iş bulmak biraz zor olabilir. Fakat Almanca veye Felemenkçe biliyorsanız Çağrı Merkezi sektöründe evinizden veya ofisten çalışabileceğiniz bir iş fırsatı bulabilirsiniz.

İzmir

Saat kulesi, kordon, asansör birçok güzel mekanları ile İzmir’imiz… En güzel şehirlerimizden biri olan İzmir’de çalışma fırsatı herkesi heyecanlandıracaktır. Almanca biliyorsanız hem bu güzellikleri keşfetmek hem de evinizin konforunda rahatça çalışmak için iş ilanları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Eskişehir

Ana dil seviyesinde Almanca biliyorsanız Eskişehir gibi muhteşem bir şehirde iş imkanı bulabilirsiniz.

Samsun, Konya, Kayseri, Bursa ve Mardin illerimizde de Part Time, Home Office veya ofisten çalışabilirsiniz. Almanca çağrı merkezi sektörüne ilgi duyuyor ve anadil seviyesinde Almancanız varsa başvuruda bulunmanız için sizleri iş ilanları sayfamıza bekliyoruz.