Scroll Top

HAKKIMIZDA

BİZ,
COMDATA AİLESİYİZ.

Burada hayallerin için çalışıyoruz. Seni daha ileri götürebilmek için, hayal ettiklerini gerçeğe dönüştürebilmen için sana destek sağlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki her insanın kariyeri söz konusu olduğunda profesyonel bir desteğe ihtiyacı vardır.

Comdata; telekom, otomotiv, havayolları, enerji, finans, sigorta ve e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren markalara müşteri deneyimi ürün ve hizmetleri sunan bir BPO (İş Süreçlerinde Dış Kaynak Kullanımı) şirketidir. Farklı sektörlerdeki markalar için gelir artırımı, müşteri hizmetleri, doküman yönetimi, backoffice ve teknoloji hizmetleri sunarak müşteri deneyimini en iyi seviyelere çıkarıyoruz. İtalya merkezli Comdata Group ailesinin üyesiyiz.

Comdata olarak İstanbul, İzmir, Samsun, Konya, Kayseri, Eskişehir, Bursa ve Mardin olmak üzere, müşterilerimize 8 ilde, 8 farklı lokasyonda hizmet veriyoruz. Türkiye’de 5 bin çalışanımız ile Türkçe, Almanca ve Flemenkçe başta olmak üzere farklı dillerde hizmet sunuyoruz. Comdata Group’un 4 kıtada, 21 ülkede, 30 dilde hizmet tecrübesi ve teknoloji altyapısı sayesinde sektöründe teknoloji alanında fark yaratan markamız, yenilikçi ve büyüme odaklı yapısıyla müşterilerimize katma değerli iş çözümleri geliştiriyoruz.

Global olarak ve de bulunduğumuz her ülkede, Müşteri Etkileşimi ve Süreç Yönetimi’nde tanınmayı hedefliyoruz.
Comdata ailesi olarak uluslararası yapımızı güçlü, farklı kaynaklardan da beslenen bir uzmanlıkla geliştiriyoruz.
Mevcudu, hem müşterilerimizin hem de sektörümüzün geleceğini daha iyi tasarlayacak şekilde dönüştürmeyi amaçlıyoruz.